• alaplitso@tobb.org.tr
  • E-Posta
  • +90 372 378 69 10
  • Telefon

Başkanın Mesajı

Alaplı TSO Başkanı - Recep OCAK

BAŞKANIN KALEMİNDEN
 Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası kurulduğu 1995 yılından bu yana ilçemizin öncü kuruluşlarından biri olmuş ve ilçemizin ticaret ve sanayisine ve ekonomisine yön vermiştir. Bizler de Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini devraldığımız gün itibariyle ilimizde ve bölgemizde sosyo-ekonomik anlamda kalkınmaya öncü olmaya, İş Dünyasına yön vermeye, Üyelerimizi, sektörleri ile ilgili gelişmelerden haberdar ederek, rekabet güçlerini ve kurumsal vizyonlarını arttırmaları yönünde gayret gösterdik.
 Üyelerimizin Odamıza intikal eden tüm sorunlarını yetkili makamlara ileterek, çözülmeleri noktasında takipçisi olduk. Projeler üreterek, hizmet kalitemizi hep daha yüksek seviyelere doğru çekmeye çalıştık.Hizmet kalitemizi, her zaman Üyelerimizin beklentilerine yönelik oluşturmakta ve Üyelerimizin Memnuniyetini her zaman yüksek tutmaya çalışmaktayız. Bu anlamda üyelerimizin teknolojik gelişmelerden faydalanmalarını sağlamak üzere çalışmalarımıza devam ediyor, bundan hareketle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı değerli üyelerimizle bu yeni web sayfamızda paylaşmaktan büyük zevk duyacağız.
 Emanet olarak devraldığımız bu makamın sorumluluğun bilinci ile bundan sonra da birlik ve beraberlik anlayışıyla hizmet kalitemizden ödün vermeden, üyelerimizin memnuniyetini gözeterek, ilçemizin ekonomik kalkınmasına hizmet etmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz. Bu noktada Odamızın yönetiminde, beraber yola çıkıp yürüdüğümüz tüm arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca Odamıza kurulduğu ilk günden itibaren bugüne dek hizmet eden baştan Kurucu Başkanımız Sayın Özer Yazıcı ,Macit Yaman,Tahsin Gökgöz olmak üzere bugün dek hizmet veren tüm Yöneticilerimize , teşekkürlerimizi sunuyor, ebediyete intikal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum.
 Bu duygularla Tüm üyelerimize bol ve hayırlı kazançlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Recep Ocak
Yönetim Kurulu Başkanı